Në prag të përballjes, Zvicra vs Kameruni

Kombëtarja e Zvicrës e nis aventurën në Kampionatin Botëror 2022 përballë kombëtares së Kamerunit, shkruan lajmi.net.

Ndeshja mes Zvicrës dhe Kamerunit do të jetë e vlefshme për grupin G.

Kjo ndeshje luhet me fillim nga ora 11:00.

Më poshtë lajmi.net jua përcjell formacionet zyrtare për këtë ndeshje.

Zvicra: Sommer, Widmer, Elvedi, Akanji, Rodriguez, Xhaka, Freuler, Sow, Embolo, Shaqiri, Vargas.

Kameruni: Onana, Tolo, Nkoulou, Castelletto, Fai, Gouet, Hongla, Zambo, Anguissa, Mbeumo, Choupo-Moting, Toko Ekambi.I’m

Kombëtarja e Zvicrës e nis aventurën në Kampionatin Botëror 2022 përballë kombëtares së Kamerunit, shkruan lajmi.net.

Ndeshja mes Zvicrës dhe Kamerunit do të jetë e vlefshme për grupin G.

Kjo ndeshje luhet me fillim nga ora 11:00.

Më poshtë lajmi.net jua përcjell formacionet zyrtare për këtë ndeshje.

Zvicra: Sommer, Widmer, Elvedi, Akanji, Rodriguez, Xhaka, Freuler, Sow, Embolo, Shaqiri, Vargas.

Kameruni: Onana, Tolo, Nkoulou, Castelletto, Fai, Gouet, Hongla, Zambo, Anguissa, Mbeumo, Choupo-Moting, Toko Ekambi.I’m

spot_img

NGJARJE TË TJERA