spot_img

Nesër koncert në sheshin “Zahir Pajaziti” në Prishtinë për 25 vjetorin e çlirimit të Kosovës

spot_img

Nesër nga ora 18:00 do të mbahet koncert për nder të 25 Vjetorit të Çlirimit të Kosovës.

Koncerti mbahet në sheshin Zahir Pajaziti në Prishtinë.

Aty do të performojnë: Adelina Ismaili, Dren Abazi, Juliana Pasha, Jericho, Art Lokaj, Malda Susuri & Friends, Don’t Listen to Your Neighbors dhe Adrian.

Nesër nga ora 18:00 do të mbahet koncert për nder të 25 Vjetorit të Çlirimit të Kosovës.

Koncerti mbahet në sheshin Zahir Pajaziti në Prishtinë.

Aty do të performojnë: Adelina Ismaili, Dren Abazi, Juliana Pasha, Jericho, Art Lokaj, Malda Susuri & Friends, Don’t Listen to Your Neighbors dhe Adrian.

spot_img
spot_img
spot_img

NGJARJE TË TJERA

spot_img
spot_img