Nicki Minaj vjen ‘topless’ në imazhet e postuara

Reperja e njohur ka joshur fansat e saj përmes postimit të fundit në Instagram.

Nicki Minaj njihet si njëra ndër reperet më të talentuara në botë, shkruan lajmi.net.

Ajo është mjaft aktive në Instagram ku ndan imazhe apo video nga jeta e përditshme dhe ajo profesionale. Së fundi reperja ka hyrë në Instagram për të ndarë disa imazhe mjaft provokuese me të cilat ka ngacmuar imagjinatën e ndjekësve të saj.

Ajo u shfaq e veshur vetëm me të brendshem në pjesën e poshtme të trupit kështu duke zbuluar thuajse çdo pjesë të trupit.

Reperja e njohur ka joshur fansat e saj përmes postimit të fundit në Instagram.

Nicki Minaj njihet si njëra ndër reperet më të talentuara në botë, shkruan lajmi.net.

Ajo është mjaft aktive në Instagram ku ndan imazhe apo video nga jeta e përditshme dhe ajo profesionale. Së fundi reperja ka hyrë në Instagram për të ndarë disa imazhe mjaft provokuese me të cilat ka ngacmuar imagjinatën e ndjekësve të saj.

Ajo u shfaq e veshur vetëm me të brendshem në pjesën e poshtme të trupit kështu duke zbuluar thuajse çdo pjesë të trupit.

NGJARJE TË TJERA

- Reklamë nga Gjirafa -