spot_img

Një burrë dhe një grua vetëvriten, policia jep detaje

spot_img

Policia e Kosovës ka njoftuar se dy persona janë vetëvrare dje në Kosovë.Një rast ka ndodhur në Prishtinë ku një burrë është vetëvrarë.

“Është raportuar se viktima mashkull kosovar në rrethana ende të panjohura është vetëvrarë. Në vendin e ngjarjes kanë dalë të gjitha njësitë përkatëse si dhe mjekësia ligjore të cilët kanë marrë trupin e pa jetë për Obduksion. Rasti është duke u hetuar”, thuhet në njoftim.

Edhe në Fushë Kosovë një grua mbrëmë i dha fund jetës duke u hedhur nga një objekt banesor.

“Raportohet se viktima femër kosovare ka rënë nga një objektit banesor.
Njësiti policor përkatëse kanë dalur në vendin e ngjarjes, së bashku me ambulancën mjekësore ku mjeku kujdestar ka konstatuar vdekjen e viktimës. Lidhur me rastin me vendim të prokurorit inicohet rasti si më lartë. Trupi i pa jetë i viktimës është dërguar në Obduksion IML”, thuhet në njoftim 24 orësh.

Policia e Kosovës ka njoftuar se dy persona janë vetëvrare dje në Kosovë.Një rast ka ndodhur në Prishtinë ku një burrë është vetëvrarë.

“Është raportuar se viktima mashkull kosovar në rrethana ende të panjohura është vetëvrarë. Në vendin e ngjarjes kanë dalë të gjitha njësitë përkatëse si dhe mjekësia ligjore të cilët kanë marrë trupin e pa jetë për Obduksion. Rasti është duke u hetuar”, thuhet në njoftim.

Edhe në Fushë Kosovë një grua mbrëmë i dha fund jetës duke u hedhur nga një objekt banesor.

“Raportohet se viktima femër kosovare ka rënë nga një objektit banesor.
Njësiti policor përkatëse kanë dalur në vendin e ngjarjes, së bashku me ambulancën mjekësore ku mjeku kujdestar ka konstatuar vdekjen e viktimës. Lidhur me rastin me vendim të prokurorit inicohet rasti si më lartë. Trupi i pa jetë i viktimës është dërguar në Obduksion IML”, thuhet në njoftim 24 orësh.

spot_img
spot_imgspot_img
spot_img

NGJARJE TË TJERA

spot_img
spot_img