Njihuni me mashkullin që dikur ishte burri i Bora Zemanit

Bora Zemani është njëra ndër prezantueset më të komentuara së fundmi.

Kjo për shkak se ajo tashmë po drejton emisionin “Përputhen”.

Ajo është komentuar shumë për jetën e saj private dhe për lidhjen që ajo tashmë ka me Donald Veshaj.

Ndërkaq ajo ka edhe një djalë nga martesa e saj e parë, por se kush është babai i djalit të saj mund ta shihni në foton më poshtë:

Ai është një dj shumë i njohur në Shqipëri, i quajtur ndryshe si dj Vin Veli.

Bora Zemani është njëra ndër prezantueset më të komentuara së fundmi.

Kjo për shkak se ajo tashmë po drejton emisionin “Përputhen”.

Ajo është komentuar shumë për jetën e saj private dhe për lidhjen që ajo tashmë ka me Donald Veshaj.

Ndërkaq ajo ka edhe një djalë nga martesa e saj e parë, por se kush është babai i djalit të saj mund ta shihni në foton më poshtë:

Ai është një dj shumë i njohur në Shqipëri, i quajtur ndryshe si dj Vin Veli.

NGJARJE TË TJERA

- Reklamë nga Gjirafa -