Nora Istrefi edhe dimrin e kthen në verë, provokon me lëvizjet joshëse para pasqyrës

Nora Istrefi ka postuar një instastory.

Këngëtarja kosovare e cila pëlqehet për përformancën e saj disa vjeçare në tregun muzikor po vazhdon të pëlqehet nga publiku, shkruan lajmi.net.

Ajo përherë merr vëmendje me postimet e ndryshme në rrjetet sociale, qofshin foto ose video të cilat menjëherë kthehen në lajm.

Janë linjat trupore ato që Norën e kanë vënë në qendër të vëmendjes edhe sonte teksa ka postuar një video duke bërë lëvizje provokuese para pasqyrës.

Ndonëse është muaji janar dhe bën ftohtë, Nora është shfaqur me veshje verore.

Ndryshe, projekti i fundit muzikor është bashkëpunimi me Gjikon dhe Melindën me titull “Ay Caramba”.

Nora Istrefi ka postuar një instastory.

Këngëtarja kosovare e cila pëlqehet për përformancën e saj disa vjeçare në tregun muzikor po vazhdon të pëlqehet nga publiku, shkruan lajmi.net.

Ajo përherë merr vëmendje me postimet e ndryshme në rrjetet sociale, qofshin foto ose video të cilat menjëherë kthehen në lajm.

Janë linjat trupore ato që Norën e kanë vënë në qendër të vëmendjes edhe sonte teksa ka postuar një video duke bërë lëvizje provokuese para pasqyrës.

Ndonëse është muaji janar dhe bën ftohtë, Nora është shfaqur me veshje verore.

Ndryshe, projekti i fundit muzikor është bashkëpunimi me Gjikon dhe Melindën me titull “Ay Caramba”.

NGJARJE TË TJERA

- Reklamë nga Gjirafa -