Nxori foton ku u tha se shihej Andi me Tean, autorja e “Përputhen” thumbon Shqipen

Shqipe Hysenaj, ish konkurrentja e “Përputhen”, mori gjithë vëmendjen dje kur publikoi në Instastory një foto në të cilën pretendonte se ishte Andi dhe Tea.

\

Por shumë shpejt u mësua se vajza në foto nuk ishte Tea, por ish e dashura e Andit që jeton në Gjermani. Pasi u publikua kjo foto, ka reaguar edhe autorja e emisionit, Olsa Muhameti.

Ajo i ka bërë thirrje fansave të “Përputhen” që mos të alarmohen, ndërsa i është drejtuar edhe Shqipes. “Qetësohuni! Qetësohuni! Thjesht fals alarm. Nesër kemi një super shoë, super takim, nuk do e prish për fals alarmi. Të hënën do i sqarojmë të gjitha, se çfarë ka ndodhur, kush është e vërteta. Dhe një gjë mendoj me vete: Çfarë bëjnë njerëzit për vëmendje! Programi djeshëm ka shkuar prapë 1 milion (shkel syrin) Ciao”, shprehet Olsa.

Shqipe Hysenaj, ish konkurrentja e “Përputhen”, mori gjithë vëmendjen dje kur publikoi në Instastory një foto në të cilën pretendonte se ishte Andi dhe Tea.

\

Por shumë shpejt u mësua se vajza në foto nuk ishte Tea, por ish e dashura e Andit që jeton në Gjermani. Pasi u publikua kjo foto, ka reaguar edhe autorja e emisionit, Olsa Muhameti.

Ajo i ka bërë thirrje fansave të “Përputhen” që mos të alarmohen, ndërsa i është drejtuar edhe Shqipes. “Qetësohuni! Qetësohuni! Thjesht fals alarm. Nesër kemi një super shoë, super takim, nuk do e prish për fals alarmi. Të hënën do i sqarojmë të gjitha, se çfarë ka ndodhur, kush është e vërteta. Dhe një gjë mendoj me vete: Çfarë bëjnë njerëzit për vëmendje! Programi djeshëm ka shkuar prapë 1 milion (shkel syrin) Ciao”, shprehet Olsa.

NGJARJE TË TJERA

- Reklamë nga Gjirafa -