Oriola Marshi nuk i lë vend imagjinatës, pozon me dekoltenë e hapur

Oriola Marashi dhe Eros Grezda dikur ishin çifti më i komentuar i estadës shqiptare.

Mirëpo, para disa muajsh ata bënë të ditur se janë ndarë nga njëri-tjetri dhe secili nga ata ka nisur jetën e tij.

 

Modelja shqiptare është kthyer përsëri të tërheqë me fotot provokuese në rrjetet sociale.

Në postimin e fundit, modelja i lë pak vend imagjinatës me fotot që ka publikuar në Instagram.

Ajo shfaqet në Turqi, me një veshje me dekolte të hapur që nxjerr në pah hiret e saj.

Vlen për t’u theksuar që Marashi është një prej personazheve shqiptarë më të ndjekur në “Instagram”, dhe ndër më të komentuarar në media.

 

Oriola Marashi dhe Eros Grezda dikur ishin çifti më i komentuar i estadës shqiptare.

Mirëpo, para disa muajsh ata bënë të ditur se janë ndarë nga njëri-tjetri dhe secili nga ata ka nisur jetën e tij.

 

Modelja shqiptare është kthyer përsëri të tërheqë me fotot provokuese në rrjetet sociale.

Në postimin e fundit, modelja i lë pak vend imagjinatës me fotot që ka publikuar në Instagram.

Ajo shfaqet në Turqi, me një veshje me dekolte të hapur që nxjerr në pah hiret e saj.

Vlen për t’u theksuar që Marashi është një prej personazheve shqiptarë më të ndjekur në “Instagram”, dhe ndër më të komentuarar në media.

 

NGJARJE TË TJERA

- Reklamë nga Gjirafa -