Pamela Anderson heq gjysmën e rrobave por nuk harron ta vendos maskën

Pamela Anderson është shfaqur atraktive mirëpo nuk e harroi maskën.

Pamela Anderson është një prej emrave shumë të komentuar ndër vite, shkruan lajmi.net.

Tani edhe pse ka kaluar kohë prej kur ajo është në ekran, biondja seksi vazhdon të jetë aktive dhe madje tejet atraktive në rrjete sociale.

Atraktive u shfaq edhe nëpërmjet një postimi të fundit ku tregon këmbët seksi derisa nuk harron ta vendos maskën dhe sugjeron edhe të tjerët të veprojnë njësoj.

“Vendoseni maskën”, ka shkruar ndër të tjera Anderson.

Pamela Anderson është shfaqur atraktive mirëpo nuk e harroi maskën.

Pamela Anderson është një prej emrave shumë të komentuar ndër vite, shkruan lajmi.net.

Tani edhe pse ka kaluar kohë prej kur ajo është në ekran, biondja seksi vazhdon të jetë aktive dhe madje tejet atraktive në rrjete sociale.

Atraktive u shfaq edhe nëpërmjet një postimi të fundit ku tregon këmbët seksi derisa nuk harron ta vendos maskën dhe sugjeron edhe të tjerët të veprojnë njësoj.

“Vendoseni maskën”, ka shkruar ndër të tjera Anderson.

- Reklamë nga Gjirafa -

Artikuj të ngjashëm

Sa paguhet Teuta Krasniqi në “Çka ka shpija”?

Aktorja e njohur shqiptare, Teuta Krasniqi, iu ka përgjigjur pyetjeve provokative të emisionit Prive. Ajo tregoi shumë gjëra përmes 60 sekondave të rezervuar për të. Sa...

Enxhi, asistentja që e bën MTI-në të ngrohtë edhe në dimër!

Asistentja ekzekutive në Ministrinë e Tregtisë dhe Industrisë (MTI), Enxhi Stublla kohë pas kohe bën paraqitje nga më të ndryshme në rrjetet sociale. Pozat e...

MOTISOT
Minutë pas minute

Republic of Kosovo
broken clouds
9.6 ° C
10 °
9 °
70 %
8.7kmh
75 %
Fri
9 °
Sat
11 °
Sun
11 °
Mon
8 °
Tue
7 °

LAJMET E FUNDIT

Sa paguhet Teuta Krasniqi në “Çka ka shpija”?

Aktorja e njohur shqiptare, Teuta Krasniqi, iu ka përgjigjur pyetjeve provokative të emisionit Prive. Ajo tregoi shumë gjëra përmes 60 sekondave të rezervuar për të. Sa...

Enxhi, asistentja që e bën MTI-në të ngrohtë edhe në dimër!

Asistentja ekzekutive në Ministrinë e Tregtisë dhe Industrisë (MTI), Enxhi Stublla kohë pas kohe bën paraqitje nga më të ndryshme në rrjetet sociale. Pozat e...