spot_img

Pamje tronditëse, një fëmijë i vogël mban armën e mbushur dhe e drejton drejt vetes

spot_img

Një video tronditëse e filmuar në Beech Grove, Indiana, SHBA, më 7 Janar, po qarkullon në rrjet. Në pamje shihet një fëmijë i vogël i cili mban një pistoletë të mbushur në dorë dhe e drejton atë drejt vetes. Videoja u bë nga fqinjët e fëmijës, i cili duket duke vrapuar jashtë shtëpisë së tij me një armë.

Më pas komshinjtë lajmëruan policinë e cila shkoi në vendin e ngjarjes dhe sekuestruan një pistoletë 9 mm Smith dhe Wesson në pjesën e pasme të një sirtari tavoline. Fatmirësisht vogëlushi nuk mbeti i lënduar nga kjo ngjarje, teksa sipas autoriteteve, babai i fëmijës, emri i të cilit nuk bëhet i ditur, mund të akuzohet për neglizhencë të fëmijës.

Pamjet u shfaqën në shfaqjen televizive të On Patrol: Live, të cilat tronditën publikun, pasi vogëlushi shihet duke tundur armën e mbushur rreth korridorit të banesës. Ndërsa fëmija ecte jashtë shtëpisë së tij, shihet se ai drejton armën te dyert dhe në ajër, por edhe nga vetja.

Një video tronditëse e filmuar në Beech Grove, Indiana, SHBA, më 7 Janar, po qarkullon në rrjet. Në pamje shihet një fëmijë i vogël i cili mban një pistoletë të mbushur në dorë dhe e drejton atë drejt vetes. Videoja u bë nga fqinjët e fëmijës, i cili duket duke vrapuar jashtë shtëpisë së tij me një armë.

Më pas komshinjtë lajmëruan policinë e cila shkoi në vendin e ngjarjes dhe sekuestruan një pistoletë 9 mm Smith dhe Wesson në pjesën e pasme të një sirtari tavoline. Fatmirësisht vogëlushi nuk mbeti i lënduar nga kjo ngjarje, teksa sipas autoriteteve, babai i fëmijës, emri i të cilit nuk bëhet i ditur, mund të akuzohet për neglizhencë të fëmijës.

Pamjet u shfaqën në shfaqjen televizive të On Patrol: Live, të cilat tronditën publikun, pasi vogëlushi shihet duke tundur armën e mbushur rreth korridorit të banesës. Ndërsa fëmija ecte jashtë shtëpisë së tij, shihet se ai drejton armën te dyert dhe në ajër, por edhe nga vetja.

spot_img
spot_imgspot_img
spot_img

NGJARJE TË TJERA

spot_img
spot_img