Po mahnitë botën: Kush është Dajana, kroatja më sensitive në botë

Është konsideruar si femra më sensitive e Kroacisë, por shumë pak e dinë se Dajana Gudic është në fakt me prejardhje serbe.

Ajo ka mbi 784 mijë fansa në Instagram, ku nuk heziton të shpërndajë foto, duke lënë me gojëhapur fansat.

Bukuroshja kroate ka mbaruar një shkollë të mesme në Ohajo të SHBA-së dhe filloi modelizmin që kur ishte 15 vjeç.

Madje ajo arriti të siguronte një rol në filmin “All Star Weekend”, në vitin 2017.

Dajana njihet për format dhe fotot që po e mahnitin instagramin.

Shiko disa foto të Dajana Gudic:

Është konsideruar si femra më sensitive e Kroacisë, por shumë pak e dinë se Dajana Gudic është në fakt me prejardhje serbe.

Ajo ka mbi 784 mijë fansa në Instagram, ku nuk heziton të shpërndajë foto, duke lënë me gojëhapur fansat.

Bukuroshja kroate ka mbaruar një shkollë të mesme në Ohajo të SHBA-së dhe filloi modelizmin që kur ishte 15 vjeç.

Madje ajo arriti të siguronte një rol në filmin “All Star Weekend”, në vitin 2017.

Dajana njihet për format dhe fotot që po e mahnitin instagramin.

Shiko disa foto të Dajana Gudic:

NGJARJE TË TJERA

- Reklamë nga Gjirafa -