Prizren: Gruaja tenton të vetëvritet, pasi mbeti shtatzënë me të fejuarin

Një grua para dy ditësh ka tentuar të vetëvritet duke konsumuar sasi të madhe të barnave.

Ky veprim i saj erdhi si pasojë e shtatzanisë së padëshiruar me të fejuarin e saj.

Rasti ka ndodhur në Prizren, shkruan IndeksOnline.

Çifti është përcjellë në stacionin policor me ç’rast janë intervistuar.

Sipas raportit 24 orësh të policisë, të dytë janë liruar me procedurë të rregullt.

“Prizren 14.09.2020 – 19:20. Është raportuar se viktima femër kosovare ka tentuar të vetëvritet duke konsumuar sasi të tepruar te barnave. Sipas viktimës, motivi ishte për arsye se e njëjta kishte mbetur shtatzënë me të fejuarit e saj të dyshuarit mashkull kosovar. Me vendim të prokurorit, pas intervistimit palë janë liruar dhe rasti shkon në procedurë të rregullt”, thuhet në njoftimin e policisë./IndeksOnline/

Një grua para dy ditësh ka tentuar të vetëvritet duke konsumuar sasi të madhe të barnave.

Ky veprim i saj erdhi si pasojë e shtatzanisë së padëshiruar me të fejuarin e saj.

Rasti ka ndodhur në Prizren, shkruan IndeksOnline.

Çifti është përcjellë në stacionin policor me ç’rast janë intervistuar.

Sipas raportit 24 orësh të policisë, të dytë janë liruar me procedurë të rregullt.

“Prizren 14.09.2020 – 19:20. Është raportuar se viktima femër kosovare ka tentuar të vetëvritet duke konsumuar sasi të tepruar te barnave. Sipas viktimës, motivi ishte për arsye se e njëjta kishte mbetur shtatzënë me të fejuarit e saj të dyshuarit mashkull kosovar. Me vendim të prokurorit, pas intervistimit palë janë liruar dhe rasti shkon në procedurë të rregullt”, thuhet në njoftimin e policisë./IndeksOnline/

- Reklamë nga Gjirafa -

Artikuj të ngjashëm

MOTISOT
Minutë pas minute

Republic of Kosovo
few clouds
23.8 ° C
25 °
22.2 °
36 %
3.1kmh
20 %
Sat
24 °
Sun
26 °
Mon
26 °
Tue
28 °
Wed
28 °

LAJMET E FUNDIT