Reagimi i legjendës angleze pasi Sterling nuk shënoi në portën e zbrazur

Manchester City mbrëmë është eliminuar nga Liga e Kampionëve pasi që ka pësuar humbje 3-1, nga skuadra franceze Lyon.

Megjithatë 5 minuta pa përfunduar takimi kur rezultati ishte 2-1, për francezët sulmuesi anglez Raheem Sterling humbi rastin më të mirë në ndeshje, shkruan Albanian News

Ishte Gabriel Jesus, ai i cili pasoi një top fantastik në drejtim të anglezit, por ky i fundit për çudi nuk shënoi edhe pse porta ishte e zbrazur.

Pas ndeshjes mediat britanike kanë publikuar një video ku shihet reagimi i legjendës Jamie Caragher, i cili nuk mund t’i besojë syve se çfarë rasti humbi Sterling.