Rita Ora shkëlqen me dukjen teksa shijon jetën e natës me një mike të saj

Ato treguan sensin e tyre të patëmetë të modës javën e kaluar për Javën e Modës në New York.

Dhe, Rita Ora dhe Ashley Benson vazhduan kohën e tyre së bashku në New York City kur dolën për darkë të hënën në mbrëmje, transmeton lajmi.net.

Këngëtarja 30-vjeçare mahniti në një top të stilit të bustier me pantallona të errëta, ndërsa ylli 31-vjeçar i Pretty Little Liars dukej e acaruar në lëkurë të zezë.

Rita dukej se e udhëhiqte rrugën ndërsa e udhëhiqte Ashley -n me dorë në restorant. Ajo vendosi një ekran të fortë në pjesën e sipërme të saj, i cili kishte gota të zeza dhe panele të tejdukshme mbi mesin e saj të tendosur.

Pamja paraqiste zinxhirë me gaz për rripa, dhe ajo e shoqëroi me pantallona të ndezura të marinës që arrinin deri në tokë dhe kishin vija të zeza që dilnin anash, si dhe një tufë cilindrike të pasqyruar.

Këngëtarja mbante një buzë të butë rozë dhe bojë për vetulla intriguese blu për t’iu përshtatur veshjeve të saj, dhe i mbante flokët bjonde të kapura të çrregullta.

Ashley, dukej e ashpër me një xhaketë lëkure të zezë dhe pantallona lëkure që përputheshin.

Ajo veshi xhaketën e hapur për të zbuluar figurën e saj të zbukuruar dhe sytjena të zezë.

Aktorja, ngriti shtatin e saj me një palë taka të zeza me gishta të vegjël dhe veshi flokët e saj bionde deri në shpatulla drejt e poshtë.


Në fillim të këtij muaji, Rita dhe Ashley u bashkuan me shoqen e tyre Kristen Stewart për të marrë me qira një aeroplan privat nga aeroporti Van Nuys i LA në New York për fillimin e NYFF.

Ashley dhe Rita u panë të dy së bashku duke marrë pjesë në shfaqjet e modës në Mollën e Madhe.

Më pas, Ashley u nis për në Miami për disa ditë, thuhet se do të filmonte një projekt, para se të kthehej në New York.

Ato treguan sensin e tyre të patëmetë të modës javën e kaluar për Javën e Modës në New York.

Dhe, Rita Ora dhe Ashley Benson vazhduan kohën e tyre së bashku në New York City kur dolën për darkë të hënën në mbrëmje, transmeton lajmi.net.

Këngëtarja 30-vjeçare mahniti në një top të stilit të bustier me pantallona të errëta, ndërsa ylli 31-vjeçar i Pretty Little Liars dukej e acaruar në lëkurë të zezë.

Rita dukej se e udhëhiqte rrugën ndërsa e udhëhiqte Ashley -n me dorë në restorant. Ajo vendosi një ekran të fortë në pjesën e sipërme të saj, i cili kishte gota të zeza dhe panele të tejdukshme mbi mesin e saj të tendosur.

Pamja paraqiste zinxhirë me gaz për rripa, dhe ajo e shoqëroi me pantallona të ndezura të marinës që arrinin deri në tokë dhe kishin vija të zeza që dilnin anash, si dhe një tufë cilindrike të pasqyruar.

Këngëtarja mbante një buzë të butë rozë dhe bojë për vetulla intriguese blu për t’iu përshtatur veshjeve të saj, dhe i mbante flokët bjonde të kapura të çrregullta.

Ashley, dukej e ashpër me një xhaketë lëkure të zezë dhe pantallona lëkure që përputheshin.

Ajo veshi xhaketën e hapur për të zbuluar figurën e saj të zbukuruar dhe sytjena të zezë.

Aktorja, ngriti shtatin e saj me një palë taka të zeza me gishta të vegjël dhe veshi flokët e saj bionde deri në shpatulla drejt e poshtë.


Në fillim të këtij muaji, Rita dhe Ashley u bashkuan me shoqen e tyre Kristen Stewart për të marrë me qira një aeroplan privat nga aeroporti Van Nuys i LA në New York për fillimin e NYFF.

Ashley dhe Rita u panë të dy së bashku duke marrë pjesë në shfaqjet e modës në Mollën e Madhe.

Më pas, Ashley u nis për në Miami për disa ditë, thuhet se do të filmonte një projekt, para se të kthehej në New York.

NGJARJE TË TJERA

- Reklamë nga Gjirafa -