Ronaldinho del nga burgu dhe përgatitet për projektin e ri

Ronaldinho është padyshim një ndër emrat më të famshëm në botën e futbollit. Braziliani ka vetëm pak javë që ka dalë nga burgu dhe tashmë po përgatitet për një projekti të ri. Bëhet fjalë për një film, autobiografi dhe dokumentar, për jetën e tij. Ylli brazilian, duket se po vazhdon tashmë rregullisht me jetën e tij, pas skandalit me pasaportë false në shtetin e Paraguait.

Ronaldinho tregoi:

Një periudhë e vështirë në jetën time përfundoi, falë Zotit. Nuk kam fjalë për të falënderuar njerëzit që më ndihmuan gjatë muajve të fundit. Do të jeni gjithmonë në zemrën time. Doja të ndaja me ju ‘promon’ e filmit tim. Tregohet jeta ime, pjesa kryesore e saj. Shpresoj që ta pëlqeni. Kujtimi im i parë lidhet me topin. Topi është dashuria më e madhe e jetës sime. Kur kam topin, bota ndalet. Në atë moment nuk mendoj për asgjë tjetër”.

Ronaldinho është padyshim një ndër emrat më të famshëm në botën e futbollit. Braziliani ka vetëm pak javë që ka dalë nga burgu dhe tashmë po përgatitet për një projekti të ri. Bëhet fjalë për një film, autobiografi dhe dokumentar, për jetën e tij. Ylli brazilian, duket se po vazhdon tashmë rregullisht me jetën e tij, pas skandalit me pasaportë false në shtetin e Paraguait.

Ronaldinho tregoi:

Një periudhë e vështirë në jetën time përfundoi, falë Zotit. Nuk kam fjalë për të falënderuar njerëzit që më ndihmuan gjatë muajve të fundit. Do të jeni gjithmonë në zemrën time. Doja të ndaja me ju ‘promon’ e filmit tim. Tregohet jeta ime, pjesa kryesore e saj. Shpresoj që ta pëlqeni. Kujtimi im i parë lidhet me topin. Topi është dashuria më e madhe e jetës sime. Kur kam topin, bota ndalet. Në atë moment nuk mendoj për asgjë tjetër”.

- Reklamë nga Gjirafa -

Artikuj të ngjashëm

MOTISOT
Minutë pas minute

Republic of Kosovo
clear sky
8 ° C
9.4 °
7 °
81 %
0.5kmh
0 %
Wed
17 °
Thu
16 °
Fri
14 °
Sat
15 °
Sun
5 °

LAJMET E FUNDIT

Këngëtari i njohur uron Khabibin me “Mashallah”, nxit reagime në rrjete sociale

Këngëtari i njohur britaniko-pakistanez, Zayn Malik ka nxitur reagime në internet pasi i uroi fitoren së luftëtarit Khabib Nurmagomedov të shtunën. Ish-anëtari i grupit muzikor...