Shkëmbyen puthje pasionante! Modelja italiane ‘thyen’ heshtjen, tregon a janë në lidhje dashurie me Robert Berishën

Këngëtari shqiptar, Robert Berisha, para disa jave ishte kryefjala e medieve rozë për shkak të një video ku u shfaq duke u puthur me modelen italiane.

Më vonë u aludua, se Roberti dhe Maria Bove nuk janë në lidhje dashurie, e ajo puthje ishte vetëm një flirt, shkruan GazetaBlic.

Së fundmi, Maria Bove zhvilloi një bisedë me ndjekësit në Instagram ku nuk kishte si të mungonin pyetjet për Robertin.

E pyetur se nëse ka ndonjë romancë mes saj dhe këngëtarit, Maria nuk hezitoi të përgjigjej.

“Isha e sigurt se kjo ishte pyetja e parë. Jo njerëz unë dhe Roberti nuk jemi bashkë”, është përgjigjur modelja italiane.

Këngëtari shqiptar, Robert Berisha, para disa jave ishte kryefjala e medieve rozë për shkak të një video ku u shfaq duke u puthur me modelen italiane.

Më vonë u aludua, se Roberti dhe Maria Bove nuk janë në lidhje dashurie, e ajo puthje ishte vetëm një flirt, shkruan GazetaBlic.

Së fundmi, Maria Bove zhvilloi një bisedë me ndjekësit në Instagram ku nuk kishte si të mungonin pyetjet për Robertin.

E pyetur se nëse ka ndonjë romancë mes saj dhe këngëtarit, Maria nuk hezitoi të përgjigjej.

“Isha e sigurt se kjo ishte pyetja e parë. Jo njerëz unë dhe Roberti nuk jemi bashkë”, është përgjigjur modelja italiane.

NGJARJE TË TJERA

- Reklamë nga Gjirafa -