‘Si modele’, gruaja e Ledrit rikthen linjat trupore pas lindes së vajës

Sara Hoxha dhe partneri i saj, Ledri Vula, ka pak muaj që janë bërë prindër për herë të parë.Vajza e cila i lumturoi çiftin quhet Poem Blu Vula.

Sara Hoxha nuk heziton të ndaj imazhet më të ëmbla me të bijën, teksa nuk mungonin edhe imazhet ku tregonte se kishte shtuar peshë edhe pas lindjes.

Së fundi, ajo ka publikuar një fotografi ku shihet se është rikthyer në top formë.“Veshje e bukur por a mendoni se u largova nga shtëpia?”, ka qenë përshkrimi i fotografisë.

Sara Hoxha dhe partneri i saj, Ledri Vula, ka pak muaj që janë bërë prindër për herë të parë.Vajza e cila i lumturoi çiftin quhet Poem Blu Vula.

Sara Hoxha nuk heziton të ndaj imazhet më të ëmbla me të bijën, teksa nuk mungonin edhe imazhet ku tregonte se kishte shtuar peshë edhe pas lindjes.

Së fundi, ajo ka publikuar një fotografi ku shihet se është rikthyer në top formë.“Veshje e bukur por a mendoni se u largova nga shtëpia?”, ka qenë përshkrimi i fotografisë.

NGJARJE TË TJERA

- Reklamë nga Gjirafa -