S’kanë të ndalur skenat e nxehta në Ksamil! Vajza i hipën djalit sipër në prani të gjithëve

Temperaturat e larta me sa duket po i detyrojnë vajzat në plazhet e Shqipërisë t’i heqin të gjitha, megjithëse ende në vendin tonë nuk ka asnjë plazh nudistësh.

Ankesa të shumta nga familjarë kanë mbërritur pranë redaksisë tonë edhe për performim veprash të nxehta të çifteve në shezlonge para syve të tyre e fëmijëve të mitur.

Të shqetësuar ata shprehen se nuk dinë ku të ankohen dhe se skena të tilla intime nuk kanë pse t’i dëshmojnë fëmijët e tyre të vegjël.

Babai i dy fëmijëve të vegjël është shprehur se një çift përballë tyre në shezlong po performonin akte intime në sy të të gjithëve pa e prishur terezinë fare.

“Vajza qe duket e hipur mbi djalin, e shihni qarte cpo ben, ska nevoje për fjale shume…”,-tha ai.

Komentet ju takojnë juve…

Temperaturat e larta me sa duket po i detyrojnë vajzat në plazhet e Shqipërisë t’i heqin të gjitha, megjithëse ende në vendin tonë nuk ka asnjë plazh nudistësh.

Ankesa të shumta nga familjarë kanë mbërritur pranë redaksisë tonë edhe për performim veprash të nxehta të çifteve në shezlonge para syve të tyre e fëmijëve të mitur.

Të shqetësuar ata shprehen se nuk dinë ku të ankohen dhe se skena të tilla intime nuk kanë pse t’i dëshmojnë fëmijët e tyre të vegjël.

Babai i dy fëmijëve të vegjël është shprehur se një çift përballë tyre në shezlong po performonin akte intime në sy të të gjithëve pa e prishur terezinë fare.

“Vajza qe duket e hipur mbi djalin, e shihni qarte cpo ben, ska nevoje për fjale shume…”,-tha ai.

Komentet ju takojnë juve…

- Reklamë nga Gjirafa -

Artikuj të ngjashëm

MOTISOT
Minutë pas minute

Republic of Kosovo
light intensity shower rain
16 ° C
16 °
16 °
87 %
1kmh
75 %
Wed
20 °
Thu
20 °
Fri
23 °
Sat
23 °
Sun
24 °

LAJMET E FUNDIT

Edhe Dani si Labi, nuk beson në koronavirus

Edhe Ramadan Krasniqi i takon grupit të skeptikëve që nuk i besojnë ekzistencës së koronavirusit. Ai në Klan Kosova deklaroi se nuk beson në COVID-19...

Vajza e Schumacherit vjen me një mesazh të fuqishëm

Vajza e Michael Schumacherit, Gina, së fundmi ka përcjellë një mesazh përmes rrjeteve sociale, transmeton “Zeri.info”. Vajza e ish-kampionit të Formulës 1 është një adhuruese...