spot_img

Skënderbeu fitues i Superkupës në volejbollin kosovar

spot_img

Skënderbeu e ka fituar Superkupën e Kosovës 2023, pasi në një super ndeshje e mposhti KV Peja me rezultat 3:2.

Në ndeshjën e zhvilluar të shtunën mbrëma, është karaterizuar nga rivalitet i fortë dhe paraqitje shumë e mirë, me Skënderbeun që në setin e fundit e ruajti përqëndrimin lë ta fituar trofeun e parë të sezonit.

Takimi në sete u mbyll 25:19, 25:23, 23:25, 22:25, 12:15.

FVK e uron KV Skënderbeu për suksesin në Superkupë.

Skënderbeu e ka fituar Superkupën e Kosovës 2023, pasi në një super ndeshje e mposhti KV Peja me rezultat 3:2.

Në ndeshjën e zhvilluar të shtunën mbrëma, është karaterizuar nga rivalitet i fortë dhe paraqitje shumë e mirë, me Skënderbeun që në setin e fundit e ruajti përqëndrimin lë ta fituar trofeun e parë të sezonit.

Takimi në sete u mbyll 25:19, 25:23, 23:25, 22:25, 12:15.

FVK e uron KV Skënderbeu për suksesin në Superkupë.

spot_img
spot_img
spot_img

NGJARJE TË TJERA

spot_img
spot_img