Spanja në pjesën e parë ka demoluar Kosta Rikën

spot_img

Ka përfunduar pjesa e parë e ndeshjes Spanja – Kosta Rika.

Pas pjesës së parë kombëtarja evropiane është duke fituar përballë asaj nga Amerika Jugore me rezultat 3:0.

Golat për spanjollët janë shënuar nga Olmo minuta 11, Asensio minuta 21 dhe Ferran Torres realizoi nga penalltia për 3:0, në minutën e 31, shkruan Albanian News.

 

Ka përfunduar pjesa e parë e ndeshjes Spanja – Kosta Rika.

Pas pjesës së parë kombëtarja evropiane është duke fituar përballë asaj nga Amerika Jugore me rezultat 3:0.

Golat për spanjollët janë shënuar nga Olmo minuta 11, Asensio minuta 21 dhe Ferran Torres realizoi nga penalltia për 3:0, në minutën e 31, shkruan Albanian News.

 

spot_img

NGJARJE TË TJERA

spot_img