spot_imgspot_img

Stresit sot i vjen mysafir në Big Brother ky super artist

spot_img

Sonte është është finalja e madhe e Big Brother Vip Albania.

Në finalen e madhe janë plasuar, Vedat Bajrami, Artan Thaqi, Julina Nura, Mbresa dhe Stresi, shkruan Albanian News

Kur jemi te Stresi ai sonte do të befasohet nga miku i tij Stresi.

Sonte është është finalja e madhe e Big Brother Vip Albania.

Në finalen e madhe janë plasuar, Vedat Bajrami, Artan Thaqi, Julina Nura, Mbresa dhe Stresi, shkruan Albanian News

Kur jemi te Stresi ai sonte do të befasohet nga miku i tij Stresi.

spot_img
spot_img

NGJARJE TË TJERA

spot_img
spot_img