Super RONALDO sapo shënoi për Portugalinë

Kombëtarja e Portugalisë është duke fituar 2 me 0 kundër Izraelit në ndeshjen e fundit miqësore para EURO20.

Golat për portugezët i shënuan: Bruno Fernandes (42’të) dhe Cristiano Ronaldo (44’të), shkruan IndeksOnline

Shikoni golat:

Kombëtarja e Portugalisë është duke fituar 2 me 0 kundër Izraelit në ndeshjen e fundit miqësore para EURO20.

Golat për portugezët i shënuan: Bruno Fernandes (42’të) dhe Cristiano Ronaldo (44’të), shkruan IndeksOnline

Shikoni golat:

NGJARJE TË TJERA

- Reklamë nga Gjirafa -