Tayna përsëri merr vëmendjen me të pasmet bombastike

Këngëtarja e njohur shqiptare, Tayna, është duke u bërë gati për projektin e saj më të ri.

Këtë e bëri të ditur përmes disa imazheve në rrjetet sociale, shkruan GazetaBlic.

E veshur në blu dhe e shtrirë në dysheme, Tayna vë në fokus të pasmet bombastike.

Përndryshe, Tayna është duke shijuar suksesin e këngës më të re “Johnny”, e cila ka arritur për një kohë të shkurt të pëlqehet nga fansat.

Këngëtarja e njohur shqiptare, Tayna, është duke u bërë gati për projektin e saj më të ri.

Këtë e bëri të ditur përmes disa imazheve në rrjetet sociale, shkruan GazetaBlic.

E veshur në blu dhe e shtrirë në dysheme, Tayna vë në fokus të pasmet bombastike.

Përndryshe, Tayna është duke shijuar suksesin e këngës më të re “Johnny”, e cila ka arritur për një kohë të shkurt të pëlqehet nga fansat.

NGJARJE TË TJERA

- Reklamë nga Gjirafa -