Tayna pozon me të brendshme, vë në pah format trupore

Tayna ka pozuar tejet provokuese.

Reperja e njohur shqiptare, Tayna, ka pozuar tejet provokuese në foton e fundit, shkruan lajmi.net.

E veshur me të brendshme të bardha ajo ka treguar format seksi trupore. Tayna ka kohë që po shfaqet e tillë në rrjete sociale.


Tayna përveç këngëtare duket se po e hap një kapitull tjetër edhe si modele.

Të paktën kështu na lë të kuptohet nëpërmjet postimeve të ndryshme që i bën.

View this post on Instagram

's got a secret too🤫

A post shared by Tayna (@tayna) on

Tayna ka pozuar tejet provokuese.

Reperja e njohur shqiptare, Tayna, ka pozuar tejet provokuese në foton e fundit, shkruan lajmi.net.

E veshur me të brendshme të bardha ajo ka treguar format seksi trupore. Tayna ka kohë që po shfaqet e tillë në rrjete sociale.


Tayna përveç këngëtare duket se po e hap një kapitull tjetër edhe si modele.

Të paktën kështu na lë të kuptohet nëpërmjet postimeve të ndryshme që i bën.

View this post on Instagram

's got a secret too🤫

A post shared by Tayna (@tayna) on

- Reklamë nga Gjirafa -

Artikuj të ngjashëm

Tayna thekson format trupore me veshjen e ngushtë dhe sportive

Tayna i vuri në pah format seksi trupore. Reperja e njohur shqiptare, Tayna, është shumë e dashur për publikun shqiptar, shkruan lajmi.net. Projektet e saj janë...

MOTISOT
Minutë pas minute

Republic of Kosovo
mist
7 ° C
8.3 °
6 °
81 %
0.8kmh
20 %
Wed
17 °
Thu
16 °
Fri
14 °
Sat
14 °
Sun
10 °

LAJMET E FUNDIT

Tayna thekson format trupore me veshjen e ngushtë dhe sportive

Tayna i vuri në pah format seksi trupore. Reperja e njohur shqiptare, Tayna, është shumë e dashur për publikun shqiptar, shkruan lajmi.net. Projektet e saj janë...