Tayna thekson format trupore me veshjen e ngushtë dhe sportive

Tayna i vuri në pah format seksi trupore.

Reperja e njohur shqiptare, Tayna, është shumë e dashur për publikun shqiptar, shkruan lajmi.net.

Projektet e saj janë tejet të suksesshme, mirëpo nuk është vetëm kjo arsyeja se përse atë e shohim shumë të komentuar në publik.

Tayna është aktive edhe në publikimin e imazheve të ndryshme në rrjete sociale dhe së fundmi rrëmbeu vëmendjen me një fotosesion ku shfaqej gjysmë e zhveshur.

Vëmendjen e mori edhe me një imazh të realizuar si zakonisht para pasqyrës, aty ku vinte në fokus të veçantë format e saj trupore.

Me veshje sportive, Tayna dukej seksi para pasqyrës dhe këto poza i ka të shpeshta.

Tayna i vuri në pah format seksi trupore.

Reperja e njohur shqiptare, Tayna, është shumë e dashur për publikun shqiptar, shkruan lajmi.net.

Projektet e saj janë tejet të suksesshme, mirëpo nuk është vetëm kjo arsyeja se përse atë e shohim shumë të komentuar në publik.

Tayna është aktive edhe në publikimin e imazheve të ndryshme në rrjete sociale dhe së fundmi rrëmbeu vëmendjen me një fotosesion ku shfaqej gjysmë e zhveshur.

Vëmendjen e mori edhe me një imazh të realizuar si zakonisht para pasqyrës, aty ku vinte në fokus të veçantë format e saj trupore.

Me veshje sportive, Tayna dukej seksi para pasqyrës dhe këto poza i ka të shpeshta.

- Reklamë nga Gjirafa -

Artikuj të ngjashëm

Sa paguhet Teuta Krasniqi në “Çka ka shpija”?

Aktorja e njohur shqiptare, Teuta Krasniqi, iu ka përgjigjur pyetjeve provokative të emisionit Prive. Ajo tregoi shumë gjëra përmes 60 sekondave të rezervuar për të. Sa...

Enxhi, asistentja që e bën MTI-në të ngrohtë edhe në dimër!

Asistentja ekzekutive në Ministrinë e Tregtisë dhe Industrisë (MTI), Enxhi Stublla kohë pas kohe bën paraqitje nga më të ndryshme në rrjetet sociale. Pozat e...

MOTISOT
Minutë pas minute

Republic of Kosovo
scattered clouds
9.1 ° C
9.4 °
8.9 °
70 %
7.2kmh
40 %
Fri
8 °
Sat
11 °
Sun
11 °
Mon
8 °
Tue
9 °

LAJMET E FUNDIT

Sa paguhet Teuta Krasniqi në “Çka ka shpija”?

Aktorja e njohur shqiptare, Teuta Krasniqi, iu ka përgjigjur pyetjeve provokative të emisionit Prive. Ajo tregoi shumë gjëra përmes 60 sekondave të rezervuar për të. Sa...

Enxhi, asistentja që e bën MTI-në të ngrohtë edhe në dimër!

Asistentja ekzekutive në Ministrinë e Tregtisë dhe Industrisë (MTI), Enxhi Stublla kohë pas kohe bën paraqitje nga më të ndryshme në rrjetet sociale. Pozat e...