Tifozja kroate çmend arabët në “Katar 2022”

spot_img

Krahas Futbollit të luajtur në fushë, shpesh kemi parë garë në mes tifozeve në tribuna, se kush të merr vëmendje, shkruan Albanian News. 

Kroacia sot nuk ka mundur të marrë më shumë sesa një barazim me Marokun.

Ndeshja u mbyll pa gola 0:0 dhe në shumë momente ishte edhe monotone.

Megjithatë, spektakli nuk mungoj në tribuna, ku tifozja kroate Ivana Knol ka shkëlqyer me pamjen e saj. Ajo kishte veshur një fustan me ngjyrat e flamurit kroat çka bëri ta marrë vëmendjen pothuaj të gjithë stadiumit.

Krahas Futbollit të luajtur në fushë, shpesh kemi parë garë në mes tifozeve në tribuna, se kush të merr vëmendje, shkruan Albanian News. 

Kroacia sot nuk ka mundur të marrë më shumë sesa një barazim me Marokun.

Ndeshja u mbyll pa gola 0:0 dhe në shumë momente ishte edhe monotone.

Megjithatë, spektakli nuk mungoj në tribuna, ku tifozja kroate Ivana Knol ka shkëlqyer me pamjen e saj. Ajo kishte veshur një fustan me ngjyrat e flamurit kroat çka bëri ta marrë vëmendjen pothuaj të gjithë stadiumit.

spot_img

NGJARJE TË TJERA

spot_img