Tronditëse/ Gjyshi shqiptar përdhunon mbesën 13-vjeçare

Një ngjarje tronditëse është regjistruar së fundmi në fshatin Barbullinjë të Lushnjes. Një 67-vjeçar, Refat Çela, akuzohet se ka përdhunuar mbesën e tij 13-vjeçare. Rasti është denoncuar nga nëna e së miturës. 67-vjeçari është baba i 4 djemve, të gjithë të martuar, por aktualisht ai jeton në fshat vetëm me bashkëshorten e tij. Çela njihet si person me probleme dhe i alkoolizuar.

Ai gjithashtu kryente veprime të turpshme, por asnjëherë nuk ishte denoncuar. Vajza e mitur ndodhet në gjendje të rëndë shëndetësore dhe psikologjike, ndaj po trajtohet nga mjekë dhe specialistë.

Një ngjarje tronditëse është regjistruar së fundmi në fshatin Barbullinjë të Lushnjes. Një 67-vjeçar, Refat Çela, akuzohet se ka përdhunuar mbesën e tij 13-vjeçare. Rasti është denoncuar nga nëna e së miturës. 67-vjeçari është baba i 4 djemve, të gjithë të martuar, por aktualisht ai jeton në fshat vetëm me bashkëshorten e tij. Çela njihet si person me probleme dhe i alkoolizuar.

Ai gjithashtu kryente veprime të turpshme, por asnjëherë nuk ishte denoncuar. Vajza e mitur ndodhet në gjendje të rëndë shëndetësore dhe psikologjike, ndaj po trajtohet nga mjekë dhe specialistë.

- Reklamë nga Gjirafa -

Artikuj të ngjashëm

MOTISOT
Minutë pas minute

Republic of Kosovo
mist
7 ° C
8.3 °
6 °
81 %
0.8kmh
20 %
Wed
17 °
Thu
16 °
Fri
14 °
Sat
14 °
Sun
10 °

LAJMET E FUNDIT