Xherdan Shaqiri e ‘harron’ Liverpoolin, shihet në jaht i rrethuar me femra

Xherdan Shaqiri sot ishte në fokusin e mediave ndërkombëtare, gjegjësisht të rubrikës rozë.

“The Sun” shkruan se si futbollisti nga Kosova ‘e kishte harruar kremin mbrojtës ndaj diellit’, duke komentuar se e kishte lëkurën e skuqur nga djegia, teksa ndodhej me pushime në një jaht luksoz në Detin Mesdhe të Frontameras.

Ajo çka bie në sy, është shoqërimi i tij me disa vajza tërheqëse, me të cilat duket mjaft i afërt.

Xherdan Shaqiri sot ishte në fokusin e mediave ndërkombëtare, gjegjësisht të rubrikës rozë.

“The Sun” shkruan se si futbollisti nga Kosova ‘e kishte harruar kremin mbrojtës ndaj diellit’, duke komentuar se e kishte lëkurën e skuqur nga djegia, teksa ndodhej me pushime në një jaht luksoz në Detin Mesdhe të Frontameras.

Ajo çka bie në sy, është shoqërimi i tij me disa vajza tërheqëse, me të cilat duket mjaft i afërt.

- Reklamë nga Gjirafa -

Artikuj të ngjashëm

Liverpool i papërmbajtshëm përballë Arsenalit, shënon gol edhe transferi i ri

Liverpool ka arritur që me përmbysje të mposht Arsenalin, në kryendeshjen e javës së tretë në Premierligë. Të Kuqtë triumfuan me rezultat 3:1 në ‘Anfield’. Vendasit...

Pamje të tmerrshme, lufta mes Armenisë dhe Azerbajxhanit

Armenia dhe Azerbajxhani vijojnë të jenë në konflikt të ashpër dhe të përgjakur. Televizioni shtetëror i Armenisë ka publikuar pamje vërtet të rënda që...

Neymar befason Valon Berishën i bën një ‘dhuratë’ në Instagram

Mbrëmë skuadra Reims, ku aktivizohen dyshja shqiptare Valon Berisha dhe Arbër Zeneli, është mposhtur nga kampioni i Francës, PSG me rezultat 0-2. Në këtë ndeshje...

MOTISOT
Minutë pas minute

Republic of Kosovo
moderate rain
11.8 ° C
12.2 °
11.1 °
76 %
2.6kmh
75 %
Tue
14 °
Wed
18 °
Thu
17 °
Fri
21 °
Sat
24 °

LAJMET E FUNDIT

Liverpool i papërmbajtshëm përballë Arsenalit, shënon gol edhe transferi i ri

Liverpool ka arritur që me përmbysje të mposht Arsenalin, në kryendeshjen e javës së tretë në Premierligë. Të Kuqtë triumfuan me rezultat 3:1 në ‘Anfield’. Vendasit...

Pamje të tmerrshme, lufta mes Armenisë dhe Azerbajxhanit

Armenia dhe Azerbajxhani vijojnë të jenë në konflikt të ashpër dhe të përgjakur. Televizioni shtetëror i Armenisë ka publikuar pamje vërtet të rënda që...

Neymar befason Valon Berishën i bën një ‘dhuratë’ në Instagram

Mbrëmë skuadra Reims, ku aktivizohen dyshja shqiptare Valon Berisha dhe Arbër Zeneli, është mposhtur nga kampioni i Francës, PSG me rezultat 0-2. Në këtë ndeshje...