Xhudisti Akil Gjakova bëhet baba për herë të parë

Akili u bë baba i një djali.

Familja e Akil Gjakovës është shtuar, xhudisti dhe partnerja e tij, mirëpritën fëmijën e tyre të parë, shkruan lajmi.net.

Bashkëshortja e Akilit, Suela, solli në jetë një djalë, të cilin çifti vendosën ta pagëzojnë me emrin Mal.

Lajmin e gëzueshëm e dha vet Akili përmes një postimi në Instagram, ku edhe publikoi fotografinë e parë të djalit të sapolindur.

 

“Djali im, Mali”, ka shkruar ai sipër fotografisë, teksa mirëpriti komentet e shumta nga familjarë, miq e kolegë.

Akili dhe Suela kurorëzuan dashurinë me martesë në gusht të vitit të kaluar, ndërsa xhudisti numëroi edhe disa suksese në karrierë gjatë kësaj periudhe.

Akili u bë baba i një djali.

Familja e Akil Gjakovës është shtuar, xhudisti dhe partnerja e tij, mirëpritën fëmijën e tyre të parë, shkruan lajmi.net.

Bashkëshortja e Akilit, Suela, solli në jetë një djalë, të cilin çifti vendosën ta pagëzojnë me emrin Mal.

Lajmin e gëzueshëm e dha vet Akili përmes një postimi në Instagram, ku edhe publikoi fotografinë e parë të djalit të sapolindur.

 

“Djali im, Mali”, ka shkruar ai sipër fotografisë, teksa mirëpriti komentet e shumta nga familjarë, miq e kolegë.

Akili dhe Suela kurorëzuan dashurinë me martesë në gusht të vitit të kaluar, ndërsa xhudisti numëroi edhe disa suksese në karrierë gjatë kësaj periudhe.

NGJARJE TË TJERA

- Reklamë nga Gjirafa -