“Zbehet” shkëlqimi i Georgina Rodriguez, stilistja i “rrëmben” vëmendjen dhe nxjerr të pasmet në Festivalin e Kanës

Vëmendjen në Festivalin e Kanës e rrëmbyen dje padyshim bashkëshortja e Ronaldos, Georigna Rodriguez dhe stilidtja Kimberley Garner, e cila me fustanin e saj i la shumë pak vend imagjinatës.

Georgina kishte përzgjedhur një fustan kaf pas trupit, i cili i nxirte në pah format perfekte që ka. Partnerja e yllit të futbollit rrëmbeu vëmendjen e të pranishmëve dhe paparacëve të cilët nxituan ta fotografonin.

Mirëpo, një vëmendje më të madhe tërhoqi Garner, e cila u shfaq e mrekullueshme me një fustan të lehtë e me të çara te këmbët, ku gjatë ecjes bukuroshja bionde ekspozoi pak “padashje” të pasmet.

Ndonëse ishte krah Georginës stilistja arriti të bënte që të gjithë sytë të ishin drejt saj.

Vëmendjen në Festivalin e Kanës e rrëmbyen dje padyshim bashkëshortja e Ronaldos, Georigna Rodriguez dhe stilidtja Kimberley Garner, e cila me fustanin e saj i la shumë pak vend imagjinatës.

Georgina kishte përzgjedhur një fustan kaf pas trupit, i cili i nxirte në pah format perfekte që ka. Partnerja e yllit të futbollit rrëmbeu vëmendjen e të pranishmëve dhe paparacëve të cilët nxituan ta fotografonin.

Mirëpo, një vëmendje më të madhe tërhoqi Garner, e cila u shfaq e mrekullueshme me një fustan të lehtë e me të çara te këmbët, ku gjatë ecjes bukuroshja bionde ekspozoi pak “padashje” të pasmet.

Ndonëse ishte krah Georginës stilistja arriti të bënte që të gjithë sytë të ishin drejt saj.

NGJARJE TË TJERA

- Reklamë nga Gjirafa -