51 vjeçe, por sfidon vajzat e reja, Manjola Nallbani pozon me fustanin e ngjitur dhe tregon linjat perfekte

Monjola Nallbani është një ndër këngëtaret më të dashura për publikun shqiptar. Prej vitesh në skenë, ajo ka fitura zemrat e shumë shqiptarëve.

Ndërkohë, fiziku i saj është një detaj që tërheq vazhdimisht vëmendje tek këngëtarja.

Nallbani, i ka mahnitur të gjithë me imazhin e fundit të publikuar në Instagram.

Ajo është shfaqur me një fustan, ngjyrë të gjelbër të ngjitur pas trupit dhe duket vërtetë e bukur.

Këngëtarja është 51 vjeç dhe trupi i saj është vërtet për t’u pasur zili.

Monjola Nallbani është një ndër këngëtaret më të dashura për publikun shqiptar. Prej vitesh në skenë, ajo ka fitura zemrat e shumë shqiptarëve.

Ndërkohë, fiziku i saj është një detaj që tërheq vazhdimisht vëmendje tek këngëtarja.

Nallbani, i ka mahnitur të gjithë me imazhin e fundit të publikuar në Instagram.

Ajo është shfaqur me një fustan, ngjyrë të gjelbër të ngjitur pas trupit dhe duket vërtetë e bukur.

Këngëtarja është 51 vjeç dhe trupi i saj është vërtet për t’u pasur zili.

- Reklamë nga Gjirafa -

Artikuj të ngjashëm

MOTISOT
Minutë pas minute

Republic of Kosovo
moderate rain
11.8 ° C
12.2 °
11.1 °
76 %
2.6kmh
75 %
Tue
14 °
Wed
18 °
Thu
17 °
Fri
21 °
Sat
24 °

LAJMET E FUNDIT

Modelja e famshme provokon me lëvizjet në videon e fundit

Modelja e famshme i ka provokuar ndjekësit e saj. Modelja e famshme, Lindsey Pelas, e ka ngacmuar edhe njëherë imagjinatën e ndjekësve të shumtë, shkruan...

Prezantuesja e sportit ‘dridh’ instagramin me foton e fundit

Elmira Sadrija prezantuesja e 'Super Sport Kosova' vazhdon të postoi foto super seksi në rrjetet sociale. Vajza e cila ndiqet nga 28 mijë ndjekës së...