Çfarë ka humbur sulmuesi italian, ish e dashura ‘tërbon’ rrjetin, në vaskë komplet e zhveshur, tregon… (FOTO)

Ish e dashura e futbollistit italian Simone Zaza-s, Chiara Biasi është mjaft aktive në rrjete sociale, kryesisht Instagram.

Blogerja e famshme po shijon pushimet dhe të njëjtën kohë ndan disa fragmente me miqtë.

Biasi ka postuar një foto krejtësisht nudo, buzë vaskës, duke parë horizontin. Sikur të mos mjaftonin temperaturat e larta, ajo ka vendosur t’i rrisë akoma më shumë.

Futbollisti i Torinos, Zaza duhej të mendohej dy herë përpara ndarjes.

View this post on Instagram

livin’ cool #ad

A post shared by Chiara Biasi (@chiarabiasi) on

Ish e dashura e futbollistit italian Simone Zaza-s, Chiara Biasi është mjaft aktive në rrjete sociale, kryesisht Instagram.

Blogerja e famshme po shijon pushimet dhe të njëjtën kohë ndan disa fragmente me miqtë.

Biasi ka postuar një foto krejtësisht nudo, buzë vaskës, duke parë horizontin. Sikur të mos mjaftonin temperaturat e larta, ajo ka vendosur t’i rrisë akoma më shumë.

Futbollisti i Torinos, Zaza duhej të mendohej dy herë përpara ndarjes.

View this post on Instagram

livin’ cool #ad

A post shared by Chiara Biasi (@chiarabiasi) on

- Reklamë nga Gjirafa -

Artikuj të ngjashëm

MOTISOT
Minutë pas minute

Republic of Kosovo
moderate rain
11.8 ° C
12.2 °
11.1 °
76 %
2.6kmh
75 %
Tue
14 °
Wed
18 °
Thu
17 °
Fri
21 °
Sat
24 °

LAJMET E FUNDIT

Modelja e famshme provokon me lëvizjet në videon e fundit

Modelja e famshme i ka provokuar ndjekësit e saj. Modelja e famshme, Lindsey Pelas, e ka ngacmuar edhe njëherë imagjinatën e ndjekësve të shumtë, shkruan...

Liverpool i papërmbajtshëm përballë Arsenalit, shënon gol edhe transferi i ri

Liverpool ka arritur që me përmbysje të mposht Arsenalin, në kryendeshjen e javës së tretë në Premierligë. Të Kuqtë triumfuan me rezultat 3:1 në ‘Anfield’. Vendasit...