Anëtarja e Partisë Demokratike i ‘vë flakën’ rrjetit, vajza e biznesmenit të njohur në superformë

Lediana Fratari, anëtarja e Këshillit Kombëtar të PD, njëherazi vajza e biznesmenit të fuqishëm, ndërtuesit Hajredin Fratari është një nga personazhet më të ndjekur në Instagram.

Fratari ka ambicie për politikë dhe si pjesë e Këshillit Kombëtar të PD, me gjasë ajo është pjesë edhe e listës së parë të përzgjedhur nga Komisioni, edhe pse lista nuk është bërë ende transparente emër për emër.

Lediana Fratari është shumë e dhënë pas promovimit të udhëtimeve të vazhdueshme dhe jetës së luksit.

Votat e Këshillit Kombëtar Lediana i ka marrë me kohë por mbetet për t’u parë se deri ku do të shkojë rrugëtimi i saj.

Lediana Fratari, anëtarja e Këshillit Kombëtar të PD, njëherazi vajza e biznesmenit të fuqishëm, ndërtuesit Hajredin Fratari është një nga personazhet më të ndjekur në Instagram.

Fratari ka ambicie për politikë dhe si pjesë e Këshillit Kombëtar të PD, me gjasë ajo është pjesë edhe e listës së parë të përzgjedhur nga Komisioni, edhe pse lista nuk është bërë ende transparente emër për emër.

Lediana Fratari është shumë e dhënë pas promovimit të udhëtimeve të vazhdueshme dhe jetës së luksit.

Votat e Këshillit Kombëtar Lediana i ka marrë me kohë por mbetet për t’u parë se deri ku do të shkojë rrugëtimi i saj.

- Reklamë nga Gjirafa -

Artikuj të ngjashëm

MOTISOT
Minutë pas minute

Republic of Kosovo
clear sky
8 ° C
9.4 °
7 °
81 %
0.5kmh
0 %
Wed
17 °
Thu
16 °
Fri
14 °
Sat
15 °
Sun
5 °

LAJMET E FUNDIT

“Duke pritur për picën time”, Morena provokon në të brendshme

Morena erdhi atraktive në pozën me të brendshme. Morena Taraku është emër që komentohet shumë për paraqitjet që bën në rrjete sociale, shkruan lajmi.net. Ajo është...