Arnold me të dashurën në Ibiza, ku mbetë Dua Lipa!

Futbollisti anglez i Liverpoolit, Trent Aleksandar-Arnold ka konfirmuar lidhjen me Hana Atkins me të cilën është fotografuar gjatë pushimeve në Ibiza të dielën.

Ylli i Liverpoolit, 23 vjeç, u shfaq në momente romantike me bukuroshen bionde teksa shëtisnin përgjatë plazhit së bashku përpara se të hipnin në një varkë. Hana, e cila u fotografua për herë të parë në një takim me Trent vitin e kaluar, shfaqi trupin e tonifikuar me një set të bardhë.

Trent kishte veshur një bluzë të bardhë dhe pantallona të shkurtra bezhë. Çifti ecinin përdore teksa nuk e fshehën dot buzëqeshjen nga fytyrat e tyre.

Trent dhe Hana u fotografuan për herë të parë së bashku në 2021 duke shijuar një takim dreke në Cheshire, pasi futbollisti u detyrua të largohet nga finalet e Euro 2020 pas një dëmtimi gjatë ndeshjes përgatitore të ‘Tre Luanëve’ kundër Austrisë.

Ditë më parë u spekulua se Arnold ka filluar lidhje me prishtinasen Dua Lipa, fotot e fundit e vërtetuan të kundërtën.

 

 

Futbollisti anglez i Liverpoolit, Trent Aleksandar-Arnold ka konfirmuar lidhjen me Hana Atkins me të cilën është fotografuar gjatë pushimeve në Ibiza të dielën.

Ylli i Liverpoolit, 23 vjeç, u shfaq në momente romantike me bukuroshen bionde teksa shëtisnin përgjatë plazhit së bashku përpara se të hipnin në një varkë. Hana, e cila u fotografua për herë të parë në një takim me Trent vitin e kaluar, shfaqi trupin e tonifikuar me një set të bardhë.

Trent kishte veshur një bluzë të bardhë dhe pantallona të shkurtra bezhë. Çifti ecinin përdore teksa nuk e fshehën dot buzëqeshjen nga fytyrat e tyre.

Trent dhe Hana u fotografuan për herë të parë së bashku në 2021 duke shijuar një takim dreke në Cheshire, pasi futbollisti u detyrua të largohet nga finalet e Euro 2020 pas një dëmtimi gjatë ndeshjes përgatitore të ‘Tre Luanëve’ kundër Austrisë.

Ditë më parë u spekulua se Arnold ka filluar lidhje me prishtinasen Dua Lipa, fotot e fundit e vërtetuan të kundërtën.

 

 

spot_img

NGJARJE TË TJERA