Albanian News

7899 Posts

Lul Raka tregon pse e refuzoi vaksinën AstraZeneca

Mikrobiologu Lul Raka ka qenë i ftuar në emisionin “Personale” në RTV Dukagjini ku ka folur për jetën dhe karrierën. Raka ka folur për vaksinat...

Rasti i vaksinave: Albulena Haxhiu thotë se fajet i ka Armend Zemaj

Ministrja e Drejtësisë, Albulena Haxhiu, ka reaguar pas gjithë debatit të shkaktuar nga publikimi i hulumtimit të Insajderi rreth negociatave për sigurimin e vaksinave...