spot_img

Ballkani arriti fitore të madhe, ky ishte urimi i FFK-së dhe Presidentit Ademi

spot_img

Urime fitorja FC Ballkani 🎉

Kampioni ynë e nis mbarë rrugëtimin në Ligën e Kampionëve, me fitore si mysafir ndaj Santa Colomas, me rezultat 2:1.

Goli i Bernard Karricës në fundin e ndeshjes i solli fitoren portokallezinjve në “Estadi Nacional” të Andorras, pasi në pjesën e parë Lindon Emerllahu kishte shënuar për shifrat 1:1.

Përgëzime për futbollistët, stafin e trajnerëve, drejtuesit e klubit dhe tifozët suharekas për këtë fitore.

Urojmë që edhe në ndeshjen e kthimit FC Ballkani të realizojë fitore dhe të kalojë në rrethin e ardhshëm të garës elitare.

Ju priftë e mbara 🇽🇰🧡🖤

Urime fitorja FC Ballkani 🎉

Kampioni ynë e nis mbarë rrugëtimin në Ligën e Kampionëve, me fitore si mysafir ndaj Santa Colomas, me rezultat 2:1.

Goli i Bernard Karricës në fundin e ndeshjes i solli fitoren portokallezinjve në “Estadi Nacional” të Andorras, pasi në pjesën e parë Lindon Emerllahu kishte shënuar për shifrat 1:1.

Përgëzime për futbollistët, stafin e trajnerëve, drejtuesit e klubit dhe tifozët suharekas për këtë fitore.

Urojmë që edhe në ndeshjen e kthimit FC Ballkani të realizojë fitore dhe të kalojë në rrethin e ardhshëm të garës elitare.

Ju priftë e mbara 🇽🇰🧡🖤

spot_img
spot_img
spot_img

NGJARJE TË TJERA

spot_img
spot_img