Bernard Berisha dhuron show në Rusi, goli i parë spektakular

Bernard Berisha është shpërblyer pasi shënoi dy gola për skuadrën e tij, Ahmat Grozny

Berisha shënoi dy golat në këtë takim, fillimisht në minutën e 26 një gol të bukur me vole kundër Zenit St Petersburg.

Goli i dytë erdhi pas minutës së 53-të, ku Berisha shënoi nga penalltia me panenka.

E pas kësaj, Berisha ka postuar disa fotografi dhe videot e golave derisa ai edhe e ka marrë shpërblimin si lojtar i ndeshjes se sotme.

Bernard Berisha është shpërblyer pasi shënoi dy gola për skuadrën e tij, Ahmat Grozny

Berisha shënoi dy golat në këtë takim, fillimisht në minutën e 26 një gol të bukur me vole kundër Zenit St Petersburg.

Goli i dytë erdhi pas minutës së 53-të, ku Berisha shënoi nga penalltia me panenka.

E pas kësaj, Berisha ka postuar disa fotografi dhe videot e golave derisa ai edhe e ka marrë shpërblimin si lojtar i ndeshjes se sotme.

- Reklamë nga Gjirafa -

Artikuj të ngjashëm

MOTISOT
Minutë pas minute

Republic of Kosovo
broken clouds
2.5 ° C
3 °
1.7 °
74 %
2.1kmh
75 %
Tue
7 °
Wed
8 °
Thu
10 °
Fri
11 °
Sat
10 °

LAJMET E FUNDIT