INFORMACIONET E FUNDIT NË:

Lajme

7 C
Republic of Kosovo
- Reklamë nga Gjirafa -
- Reklamë nga Gjirafa -

Lajmi i fundit: KQZ merr vendimin për Albin Kurtin

Albin Kurtit pritet t’i lejohet pjesëmarrja në zgjedhje si bartës i Listës KQZ Zyra për Regjistrimin e Partive Politike dhe Certifikim do t’i propozojë KQZ-së certifikimin...

Hoti për listën e VV-së: Këta do të bëhen copë-copë

Kryeministri në detyrë i Kosovës, Avdullah Hoti ka folur për listën e Lëvizjes Vetëvendosje që po kandidojnë për deputetë në zgjedhjet e 14 shkurtit. Hoti...
- Reklamë nga Gjirafa -