Category:

PA KATEGORI

Which Country Has Flattened the Curve for the Coronavirus?

Prevention Sugar seems to have developed a reputation as the big bad wolf in relation to health. We have reported on numerous studies associating sugar...

All that You Need to Know About the Coronavirus Outbreak

Prevention Sugar seems to have developed a reputation as the big bad wolf in relation to health. We have reported on numerous studies associating sugar...

Your Questions About Life Under Coronavirus Answered Here

Prevention Sugar seems to have developed a reputation as the big bad wolf in relation to health. We have reported on numerous studies associating sugar...

Milan – Rashica, ja pse mund të ndodhë transferimi

Reparti i parë që do të përforcohet te Milani është padyshim sulmi ku nuk do të jetë më Zlatan Ibrahimovic dhe dy ardhjet e...

Infektologu thotë se në Kosovë janë 200 mijë persona që e kanë kaluar coronavirusin

Infektologu Ilir Tolaj ka thënë se në Kosovë mund të jenë rreth 200 mijë njerëz që kanë qenë të infektuar me COVID-19. “150 pacientë ku...

Britania e Madhe planifikon daljen nga kriza, 500 £ për qytetarët dhe 250 £ për fëmijët për blerje në dyqane

Qeveria britanike ka kërkuar që të shpërndahen kuponë për qytetarët britanikë me vlerë 500 £ për të rritur dhe 250 £ për fëmijë, për...

5 veprimet tipike të njerëzve xhelozë

Njerëzit xhelozë na rrethojnë, fatkeqësisht ngado, në rrethin tonë miqësor, në punë etj. MBURREN PËR VETEN E TYRE Xhelozët ja rrisin disa herë vlerat vetes duke...

Kush ka përparësi këtu, çka mendoni ju?

Ndodh jo rrallë që qofshin shoferët, çiklistët apo këmbësorët, nuk thonë me zë të lartë “kush ia ka dhënë lejen këtij?” Pikërisht për këtë, gjatë...

E keni dëgjuar super këngën “O Kelmend”

"O Kelmend" kështu quhet kënga më e re ardhur nga këngëtari Pllum Vatnikaj e cila ka nisur të pëlqehet mjaft. Artisti i cili ka dy...

Thaçi publikon foto me prindër, këngëtarja e njohur shqiptare i lë një koment të çuditshëm!

Presidenti i vendit, Hashim Thaçi, është kthyer në vendlindjen e tij. Këtë e ka bërë të ditur vet ati duke postuar një fotografi me prindërit...

Mbajeni këtë bimë brenda, kurrë minjtë s’do të futen në shtëpinë tuaj

Minjtë janë alergjikë ndaj mentës. Prandaj menta është mjet natyral, efikas, jotoksik me aromë të këndshme në luftën kundër minjve. Njëra ndër mënyrat është që...

Angela Martini me lëvizje joshëse

Angela Martini ka joshur ndjekësit me postimin e fundit. Angela Martini është nga femrat më të komentuara shqiptare, kjo për shkak të suksesit që këngëtarja...

Which Country Has Flattened the Curve for the Coronavirus?

Prevention Sugar seems to have developed a reputation as the big bad wolf in relation to health. We have reported on numerous studies associating sugar...

All that You Need to Know About the Coronavirus Outbreak

Prevention Sugar seems to have developed a reputation as the big bad wolf in relation to health. We have reported on numerous studies associating sugar...

Your Questions About Life Under Coronavirus Answered Here

Prevention Sugar seems to have developed a reputation as the big bad wolf in relation to health. We have reported on numerous studies associating sugar...

The Coronavirus Hospital Crisis and What to Do to Avoid It

Prevention Sugar seems to have developed a reputation as the big bad wolf in relation to health. We have reported on numerous studies associating sugar...

Find Out How Many Confirmed Cases Are in Your Area Right Now?

Prevention Sugar seems to have developed a reputation as the big bad wolf in relation to health. We have reported on numerous studies associating sugar...