INFORMACIONET E FUNDIT NË:

Showbiz

9.6 C
Republic of Kosovo

Sa paguhet Teuta Krasniqi në “Çka ka shpija”?

Aktorja e njohur shqiptare, Teuta Krasniqi, iu ka përgjigjur pyetjeve provokative të emisionit Prive. Ajo tregoi shumë gjëra përmes 60 sekondave të rezervuar për të. Sa...

Enxhi, asistentja që e bën MTI-në të ngrohtë edhe në dimër!

Asistentja ekzekutive në Ministrinë e Tregtisë dhe Industrisë (MTI), Enxhi Stublla kohë pas kohe bën paraqitje nga më të ndryshme në rrjetet sociale. Pozat e...
- Reklamë nga Gjirafa -
- Reklamë nga Gjirafa -

Zbulohet i dashuri i këngëtares Soni Malaj

Soni Malaj ka ndarë me ndjekësit një foto me partnerin. Soni Malaj tenton që jetën private ta mbajë vazhdimisht larg vëmendjes së publikut. Prej vitesh, këngëtarja...
- Reklamë nga Gjirafa -