“Çmendet” 27-vjeçarja nga Vlora! Ikën nga shtëpia dhe braktis fëmijët e mitur

Policia e Vlorës ka nisur procedimin penal ndaj një 27-vjeçareje pasi ka braktisur fëmijët e saj të mitur. Mësohet se shtetësja me iniciale A.T është larguar nga banesa dhe ka braktisur fëmijët e saj të mitur.

Njoftimi i policisë:

Specialistët e Hetimit të Krimit në Komisariatin e Policisë Vlorë, proceduan penalisht për veprën penale “Braktisja e fëmijëve të mitur”, shtetasen A.T., 27 vjeçe, banues në Vlorë, pasi është larguar nga banesa dhe ka braktisur fëmijët e saj të mitur.Materialet i kaluan Prokurorisë,për veprime të mëtejshme.

Policia e Vlorës ka nisur procedimin penal ndaj një 27-vjeçareje pasi ka braktisur fëmijët e saj të mitur. Mësohet se shtetësja me iniciale A.T është larguar nga banesa dhe ka braktisur fëmijët e saj të mitur.

Njoftimi i policisë:

Specialistët e Hetimit të Krimit në Komisariatin e Policisë Vlorë, proceduan penalisht për veprën penale “Braktisja e fëmijëve të mitur”, shtetasen A.T., 27 vjeçe, banues në Vlorë, pasi është larguar nga banesa dhe ka braktisur fëmijët e saj të mitur.Materialet i kaluan Prokurorisë,për veprime të mëtejshme.

NGJARJE TË TJERA

- Reklamë nga Gjirafa -