Demi Rose lë pak vend për imagjinatë me bluzën e zbërthyer

Ajo është ndër modelet që anembanë botës njihet për linjat e tonifikuara trupore.

Por, Demi Rose edhe njëherë ka treguar se di të merr vëmendjen e madhe të ndjekësve të saj në rrjetin social Instagram, shkruan Daily Mail.

Ajo ka ndarë disa imazhe, ndërsa shihej me një bluzë të zbërthyer, e cila i theksonte gjoksin e formësuar.

Fotografi të tilla janë shkrepur gjatë udhëtimit të saj në Ibiza, aty ku kaloi kohën për një kohë të gjatë.

Flokët kësaj radhe kishte zgjedhur ti kap poshtë kokës, kurse për makijazh kishte dominuar më shumë ngjyra ‘nude’.

Ajo së fundmi është bërë edhe ambasadore e disa brendeve të njohura, sikurse “PrettyLittleThing”.

Ajo është ndër modelet që anembanë botës njihet për linjat e tonifikuara trupore.

Por, Demi Rose edhe njëherë ka treguar se di të merr vëmendjen e madhe të ndjekësve të saj në rrjetin social Instagram, shkruan Daily Mail.

Ajo ka ndarë disa imazhe, ndërsa shihej me një bluzë të zbërthyer, e cila i theksonte gjoksin e formësuar.

Fotografi të tilla janë shkrepur gjatë udhëtimit të saj në Ibiza, aty ku kaloi kohën për një kohë të gjatë.

Flokët kësaj radhe kishte zgjedhur ti kap poshtë kokës, kurse për makijazh kishte dominuar më shumë ngjyra ‘nude’.

Ajo së fundmi është bërë edhe ambasadore e disa brendeve të njohura, sikurse “PrettyLittleThing”.

- Reklamë nga Gjirafa -

Artikuj të ngjashëm

Sa paguhet Teuta Krasniqi në “Çka ka shpija”?

Aktorja e njohur shqiptare, Teuta Krasniqi, iu ka përgjigjur pyetjeve provokative të emisionit Prive. Ajo tregoi shumë gjëra përmes 60 sekondave të rezervuar për të. Sa...

Enxhi, asistentja që e bën MTI-në të ngrohtë edhe në dimër!

Asistentja ekzekutive në Ministrinë e Tregtisë dhe Industrisë (MTI), Enxhi Stublla kohë pas kohe bën paraqitje nga më të ndryshme në rrjetet sociale. Pozat e...

MOTISOT
Minutë pas minute

Republic of Kosovo
scattered clouds
9.1 ° C
9.4 °
8.9 °
70 %
7.2kmh
40 %
Fri
8 °
Sat
11 °
Sun
11 °
Mon
8 °
Tue
9 °

LAJMET E FUNDIT

Sa paguhet Teuta Krasniqi në “Çka ka shpija”?

Aktorja e njohur shqiptare, Teuta Krasniqi, iu ka përgjigjur pyetjeve provokative të emisionit Prive. Ajo tregoi shumë gjëra përmes 60 sekondave të rezervuar për të. Sa...

Enxhi, asistentja që e bën MTI-në të ngrohtë edhe në dimër!

Asistentja ekzekutive në Ministrinë e Tregtisë dhe Industrisë (MTI), Enxhi Stublla kohë pas kohe bën paraqitje nga më të ndryshme në rrjetet sociale. Pozat e...