spot_img

Digjet banesa e Naim Abazit dhe Mihrije Braha, brenda ishte djali i tyre me partneren

spot_img

Banesa e këngetarëve Naim Abazi e Mihrije Braha në Prishtinë është përfshirë nga zjarri. Lajmi është konfirmuar nga çifti të cilët thonë se nuk ka dëme në njerëz.

Shkaktar i zjarri dyshohet të ketë qenë tensioni i lartë i energjisë elektrike.

Çifti kanë deklaruar për media se brenda banesës ishte djali i tyre Platori me partneren e tij.

Në vendngjarje është e pranishme edhe Policia e Kosovës.

Banesa e këngetarëve Naim Abazi e Mihrije Braha në Prishtinë është përfshirë nga zjarri. Lajmi është konfirmuar nga çifti të cilët thonë se nuk ka dëme në njerëz.

Shkaktar i zjarri dyshohet të ketë qenë tensioni i lartë i energjisë elektrike.

Çifti kanë deklaruar për media se brenda banesës ishte djali i tyre Platori me partneren e tij.

Në vendngjarje është e pranishme edhe Policia e Kosovës.

spot_img
spot_imgspot_img
spot_img

NGJARJE TË TJERA

spot_img
spot_img