E bija e Lutfi Hazirit shfaqet tërheqëse, merr gjithë vëmendjen me pozat e reja

Vajza e Lutfi Hazirit, Lotina, vazhdon të jetë një emër shumë i komentuar në mediet rozë.Duke qenë shumë aktive në rrjetet sociale, ajo ndan me ndjekësit imazhe të shumta nga përditshmëria e saj.

 

Së fundi, Lotina ka postuar disa ‘selfie’ në Instagram teksa ka marrë vëmendje të madhe.

Këto fotografi padyshim që u komentuan dhe u pëlqyen mjaft shumë./GazetaBlic/

Vajza e Lutfi Hazirit, Lotina, vazhdon të jetë një emër shumë i komentuar në mediet rozë.Duke qenë shumë aktive në rrjetet sociale, ajo ndan me ndjekësit imazhe të shumta nga përditshmëria e saj.

 

Së fundi, Lotina ka postuar disa ‘selfie’ në Instagram teksa ka marrë vëmendje të madhe.

Këto fotografi padyshim që u komentuan dhe u pëlqyen mjaft shumë./GazetaBlic/

NGJARJE TË TJERA

- Reklamë nga Gjirafa -