E dhimbshme: I dënuari me burg të përjetshëm për rastin Kumanova, sot feston ditëlindjen në qeli

I dënuari me burg të përjetshëm për rastin Kumanova, Naser Baraliu, sot feston ditëlindjen në qeli.

Përmes një postimi prekës në profilin e tij në facebook, ai ka thënë se tani po e feston ditëlindjen e tij të pestë i mbyllur në qeli.

Postimi i plotë i tij në facebook:

Sot është ditëlindja ime e pesta në burg simbas këtyre une duhet të dal horizontalisht nga këtu me denimin aktual që e kam me burg të përjetshëm sa do të jetoj nuk e di por një e di se mendjen dhe qëndrimin tim nuk do ta ndyshoj asnjëher vetëm BASHKIM KOMBËTAR.

Të parët tanë se kan pas as një ditë shkoll e kanë kërku BASHKIMIN KOMBËTAR e tash kan dalë njerz me Fakulltete e deri në Akademik e nuk kërkojn BASHKIMIN E SHQIPTARVE në TROJET TONA e drejta ma legjitime në BOTË.

Politikan kado që jeni ku flitet SHQIPJA vnonja menën se as njëri se keni me TAPI e keni mu mbajt men për të KEQ.

Leni inatet përsonale e bëhuni BASHK e shkoni në WASHINGTON me një PIK të vetme

BASHKIMIN KOMBËTAR.

SHQIPTAR I THJESHT PREJ GILANIT KOSOVËS SHQIPËRIS NATYRALE.

Paqi shnet e metshi me shnet. ❤🇦🇱🍻

I dënuari me burg të përjetshëm për rastin Kumanova, Naser Baraliu, sot feston ditëlindjen në qeli.

Përmes një postimi prekës në profilin e tij në facebook, ai ka thënë se tani po e feston ditëlindjen e tij të pestë i mbyllur në qeli.

Postimi i plotë i tij në facebook:

Sot është ditëlindja ime e pesta në burg simbas këtyre une duhet të dal horizontalisht nga këtu me denimin aktual që e kam me burg të përjetshëm sa do të jetoj nuk e di por një e di se mendjen dhe qëndrimin tim nuk do ta ndyshoj asnjëher vetëm BASHKIM KOMBËTAR.

Të parët tanë se kan pas as një ditë shkoll e kanë kërku BASHKIMIN KOMBËTAR e tash kan dalë njerz me Fakulltete e deri në Akademik e nuk kërkojn BASHKIMIN E SHQIPTARVE në TROJET TONA e drejta ma legjitime në BOTË.

Politikan kado që jeni ku flitet SHQIPJA vnonja menën se as njëri se keni me TAPI e keni mu mbajt men për të KEQ.

Leni inatet përsonale e bëhuni BASHK e shkoni në WASHINGTON me një PIK të vetme

BASHKIMIN KOMBËTAR.

SHQIPTAR I THJESHT PREJ GILANIT KOSOVËS SHQIPËRIS NATYRALE.

Paqi shnet e metshi me shnet. ❤🇦🇱🍻

- Reklamë nga Gjirafa -

Artikuj të ngjashëm

MOTISOT
Minutë pas minute

Republic of Kosovo
few clouds
23.8 ° C
25 °
22.2 °
36 %
3.1kmh
20 %
Sat
24 °
Sun
26 °
Mon
26 °
Tue
28 °
Wed
28 °

LAJMET E FUNDIT