‘Feka’ kujton ‘Axhën Avni’: Një nga një po na lënë të gjithë

Aktori Shkumbin Istrefi ka bërë një shkrim prekës për vdekjen e Adem Mikullovcit.

Ata kanë laujtur bashkë në serialin shumë të shikuar “Kafeneja Jonë” dhe aktori e skenaristi Shkumbin Istrefi ka zgjedhur të shkruajë një statur të gjatë me fjalë nga më të mirat për ikjen e kolegut dhe mikut të tij.

Istrefi ndër të tjera shkruan se ndjen dhimbje për faktin Mikullovci na la, por edhe krenari qe pati fatin të nis me të hapat e parë në art dhe ndau me të momente të bukura e të vështira.

Poashtu aktori potencon se një nga një, po na lënë të gjithë ikonat e artit kosovar dhe se Ademi ishte njëri prej kolosëve të artit në Kosovë.

Aktori Shkumbin Istrefi ka bërë një shkrim prekës për vdekjen e Adem Mikullovcit.

Ata kanë laujtur bashkë në serialin shumë të shikuar “Kafeneja Jonë” dhe aktori e skenaristi Shkumbin Istrefi ka zgjedhur të shkruajë një statur të gjatë me fjalë nga më të mirat për ikjen e kolegut dhe mikut të tij.

Istrefi ndër të tjera shkruan se ndjen dhimbje për faktin Mikullovci na la, por edhe krenari qe pati fatin të nis me të hapat e parë në art dhe ndau me të momente të bukura e të vështira.

Poashtu aktori potencon se një nga një, po na lënë të gjithë ikonat e artit kosovar dhe se Ademi ishte njëri prej kolosëve të artit në Kosovë.

- Reklamë nga Gjirafa -

Artikuj të ngjashëm

MOTISOT
Minutë pas minute

Republic of Kosovo
few clouds
23.8 ° C
25 °
22.2 °
36 %
3.1kmh
20 %
Sat
24 °
Sun
26 °
Mon
26 °
Tue
28 °
Wed
28 °

LAJMET E FUNDIT

Këngëtarja Fjolla Morina arrestohet në kufi, posedonte armë me vete

KUKËS-Një këngëtare kosovare është arrestuar ditën e sotme në pikën e kalimit kufitar në Morinë. Morinë, Kukës. Policia Kufitare e Morinës evidenton dhe godet...