E ‘mashtroi’ duke e sjellë në stadium’, ylli i Spanjës i ulet në gjunjë dhe i propozon të dashurës për martesë

Patricia Noarbe pati rastin të përjetojë një nga befasitë më të mëdha në jetën e saj.

Marcos Llorente është fejuar në një mënyrë që tifozë të panumërt të Atletico Madridit mund ta ëndërronin, shkruan Marca.

Spanjolli i propozoi partneres të tij Patricia Noarbe në mes të fushës në stasiumin “Wanda Metropolitano”.

Llorente e ftoi të dashurën e tij në stadium, ku dyshja së bashku shikuan një video të vitit të kaluar të lojtarit në Atletico, përpara se një përfaqësues i klubit të sugjeronte që ata të shikonin një video “për gjërat që kanë vërtet rëndësi”.

Pastaj, imazhet e përvojave të përbashkëta të çiftit u shfaqën në ekran dhe Llorente u ul në një gju për t’i propozuar.

Noarbe, për fat të mirë, tha “po” dhe nuk ishte në gjendje të mbante lotët e saj ndërsa çifti përqafoheshin.

Për të përfunduar befasinë, familja dhe miqtë e saj dolën të gjithë në fushë për të përqafuar çiftin e sapo fejuar.

Patricia Noarbe pati rastin të përjetojë një nga befasitë më të mëdha në jetën e saj.

Marcos Llorente është fejuar në një mënyrë që tifozë të panumërt të Atletico Madridit mund ta ëndërronin, shkruan Marca.

Spanjolli i propozoi partneres të tij Patricia Noarbe në mes të fushës në stasiumin “Wanda Metropolitano”.

Llorente e ftoi të dashurën e tij në stadium, ku dyshja së bashku shikuan një video të vitit të kaluar të lojtarit në Atletico, përpara se një përfaqësues i klubit të sugjeronte që ata të shikonin një video “për gjërat që kanë vërtet rëndësi”.

Pastaj, imazhet e përvojave të përbashkëta të çiftit u shfaqën në ekran dhe Llorente u ul në një gju për t’i propozuar.

Noarbe, për fat të mirë, tha “po” dhe nuk ishte në gjendje të mbante lotët e saj ndërsa çifti përqafoheshin.

Për të përfunduar befasinë, familja dhe miqtë e saj dolën të gjithë në fushë për të përqafuar çiftin e sapo fejuar.

spot_img

NGJARJE TË TJERA