E rëndë! 35-vjeçarja i jep fund jetës nga mbidoza e ilaçeve

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur ditën e sotme ku një 35-vjeçare i ka dhënë fund jetës duke konsumuar një sasi ilaçesh. Policia bën të ditur se e reja ishte në gjendje të rënduar psikologjike.

Shtetasja Gj. Ç. 35 vjeçe, në gjendje të rënduar psikologjike, ka konsumuar një sasi medikamentesh dhe për pasojë ka ndërruar jetë në spital. Materialet procedurale do t’i kalojnë Prokurorisë pranë Gjykatës së Shkallës së Parë Tiranë, për veprime të mëtejshme hetimore.

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur ditën e sotme ku një 35-vjeçare i ka dhënë fund jetës duke konsumuar një sasi ilaçesh. Policia bën të ditur se e reja ishte në gjendje të rënduar psikologjike.

Shtetasja Gj. Ç. 35 vjeçe, në gjendje të rënduar psikologjike, ka konsumuar një sasi medikamentesh dhe për pasojë ka ndërruar jetë në spital. Materialet procedurale do t’i kalojnë Prokurorisë pranë Gjykatës së Shkallës së Parë Tiranë, për veprime të mëtejshme hetimore.

NGJARJE TË TJERA

- Reklamë nga Gjirafa -