Enca nuk njeh limit me veshjen transparente

Këngëtarja vazhdimisht shfaqet provokuese në rrjete sociale.

Dhe, Enca sot ka publikuar fotografi në Instagram e cila sigurisht se mori vëmendjen, shkruan lajmi.net.

E veshur me veshjen e tejdukshme me ngjyrë të zezë, artisja shqiptare zbuloi shumë nga linjat e saj trupore.

Enca për këtë paraqitje ka zgjedhur një bluzë dhe një palë pantallona të shkurtër teksa flokët i ka kapur në pjesën e sipërme të kokës dhe poshtë ka lëshuar një bistekë.

“Me foton e pare ju ndez zjarrin 🔥, me te dyten jua shuaj 👅🧯💦 Behuni gati per veren 2021”, ka shkruar këngëtarja në mbishkrimin e postimit.

Këngëtarja vazhdimisht shfaqet provokuese në rrjete sociale.

Dhe, Enca sot ka publikuar fotografi në Instagram e cila sigurisht se mori vëmendjen, shkruan lajmi.net.

E veshur me veshjen e tejdukshme me ngjyrë të zezë, artisja shqiptare zbuloi shumë nga linjat e saj trupore.

Enca për këtë paraqitje ka zgjedhur një bluzë dhe një palë pantallona të shkurtër teksa flokët i ka kapur në pjesën e sipërme të kokës dhe poshtë ka lëshuar një bistekë.

“Me foton e pare ju ndez zjarrin 🔥, me te dyten jua shuaj 👅🧯💦 Behuni gati per veren 2021”, ka shkruar këngëtarja në mbishkrimin e postimit.

spot_img

NGJARJE TË TJERA