Fillon Premier Liga, Arsenali shënon fitore në stadiumin e veshtirë

Sonte edhe zyrtarisht ka filluar edicioni i ri në Premier Ligën Angleze.

Arsenali ka arritur qē të fitoi me rezultat 0:2, përballë Crystal Palace.

Golat janë realizuar nga Martinelli në minutën e 20, dhe autogo ka realizuar Guehi, në minutën e 90.

Kështu Arsenali e fillon në menyrën më të mirë të mundshme edicionin 2022/23 në Premier Ligë./Albanian News

Sonte edhe zyrtarisht ka filluar edicioni i ri në Premier Ligën Angleze.

Arsenali ka arritur qē të fitoi me rezultat 0:2, përballë Crystal Palace.

Golat janë realizuar nga Martinelli në minutën e 20, dhe autogo ka realizuar Guehi, në minutën e 90.

Kështu Arsenali e fillon në menyrën më të mirë të mundshme edicionin 2022/23 në Premier Ligë./Albanian News

spot_img

NGJARJE TË TJERA